|Uvodní stránka|Weblinks|Nejčtenější 15|Registrace|
Hlavní menu
Bazar strojů
Informace
IP adresa:18.207.254.88
Datum:05. 06. 2020
Čas:20:35
Svátek má:Dobroslav
S EdgeCAM SOLID obráběčem je to snadnější než si myslíte
Vydáno dne 26. 07. 2005 (2970 přečtení)

Dříve bylo CNC programování na SOLID modelech výsadou pouze velkých společností působících v leteckém a automobilovém průmyslu. Dnes je obrábění SOLID modelů díky EdgeCAM dostupné pro každého.

EdgeCAM SOLID obráběč poskytuje snadnou integraci mezi modelem součásti a výrobou, tvorba technologie je na SOLID modelech velmi spolehlivá a snadná.
EdgeCAM SOLID obráběč pracuje se soubory všech významných CAD systémů se zárukou:

- garance integrity dat (bez převodu)
- dokonalé asociativity modelu a dráhy nástroje
- automatického rozpoznání útvarů
- snadného obrábění útvarů
- snadného obrábění útvarů

Každý kdo se zabývá konstrukcí a výrobou by měl zvážit výhodu investice do rychlého a bezpečného programování založeného na SOLID modelech.
Čas je důležitý ukazatel pro strojírenské firmy všech velikostí, jeho úspora je základem konkurence schopnosti a efektivity výroby. Proto nastal čas pro EdgeCAM SOLID obráběč.
EdgeCAM je komplexní řešení pro frézování, soustružení, drátové řezání, vyspělé obrábění složitých tvarových součástí a SOLID modelování.

Plně integrovaný CAM systém pro vyšší výkon

EdgeCAM má ve srovnání s konkurenčními CAM systémy velký potenciál v rentabilitě vložených investic a to díky vysokému stupni CAD integrace a flexibility vytvořené dráhy nástroje, čímž poskytuje vysokou produktivitu práce a rychlý návratnost vložených prostředků.
Plně asociativní propojení mezi EdgeCAM SOLID obráběčem a nejvýznamnějšími CAD systémy je základním kamenem nepřetržitého vývoje EdgeCAM. Nová verze EdgeCAM 9.75 podporuje nejnovější verze CAD systémů Autodesk Inventor R10, Solid Edge V17 a CATIA V5 R14 SP3.
Jako Globální preferovaný partner Autodesku pro CAM, je vývoj v Pathtrace těsně spjat s Autodeskem, což zaručuje nejvyšší stupeň spolupráce mezi software EdgeCAM a Autodesk Inventor.
EdgeCAM SOLID obráběč načítá přímo nativní modely a sestavy s Autodesk Inventor (modely *.IPT a sestavy *.IAM) bez převodu dat, díky tomu EdgeCAM využívá maximum z údajů obsažených v modelu pro generování vysoce výkonných obráběcích strategií.
Nejnovější verze EdgeCAM SOLID obráběče nabízí plnou podporu pro všechny tři typy definičních metod otvorů představených ve verzi Autodesk Inventor R9 - závitové informace jsou načteny při zavedení SOLID modelu do EdgeCAM. Je jedno jestli pracujete se samostatným modelem nebo kompletní sestavou načtenou z Autodesk Inventor, informace jako jsou údaje o dírách se závity, rozměry útvarů nebo souřadné systémy jsou automaticky přeneseny do EdgeCAM pouhým kliknutím myši!

Profilovací cyklus je zdokonalen o kompletní obrábění hran

Klíčem k úspěšné výrobě je efektivní využívání inovačních technologií. Zlepšený profilovací cyklus umožňuje soustředit optimalizaci dráhy na co nejlepší využití strojního času a poskytuje maximální efektivitu při CNC obrábění.
Tento cykl nabízí podporu pro zpětné obrábění "podřezání", které je užitečné v takových oblastech strojírenství jako je letecký a automobilový průmysl. Při použití vhodných nástrojů (tvaru T nebo kulička) nabízí tento cyklus rychlou a snadnou definici obrábění podřezáním, bez nutnosti natáčení součásti nebo sklopení nástrojové hlavy. Tato technologie samozřejmě redukuje strojní čas, uživatel nyní může volbu zpětného obrábění jednoduše vypnout pokud už není potřeba, ale může nadále používat stejnou frézu.
Podpora pro obrábění 3D křivek umožňuje uživateli vybrat jednu nebo několik křivek pro obrábění, což je častá metoda při výrobě forem a zápustek kde se používá lemování, ohraňování a odstraňování vtoků forem.. Optimální kvalita je produkována při obrobení v jediném kroku, bez nutnosti časově náročného a drahého ručního dokončení.
Nejnovější verze EdgeCAM přináší možnost vícenásobného profilování při obrábění 3D křivek. Uživatelé EdgeCAM tak můžou využít tuto jednoduchou metodu např. pro ohraňování na CNC stroji.[Akt. známka: 3,00] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Jaromír Valouch | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )

Kalendář
<<  Červen  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      
Počasí

Copyright (c)2004 KOVOTECH VALOUCH, Valouch Jaromír, Hradecká 327, 569 02 Březová nad Svitavou
Tento web využívá jádra phpRS - redakčního systému.